چگونه تجهیزات و لوازم پزشکی استوک دست دوم یا کارکرده بخریم؟

دکتر علیرضا عسگری اضافه میکند: نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کرد این است که بخشنامه «فرآوری مجدد ایمن وسایل پزشکی» یا همان «ری یوز ابل» که چندی پیش اجازه استفاده مجدد از برخی لوازم و وسایل را به شرط رعایت نکات بهداشتی صادر کرد به هیچ وجه شامل ایمپلنتهای ارتوپدی نمیشود و نباید اشتباه شود. همچنین روغن ها یا محلول هایی که به منظور پاکسازی قسمت های بیرونی دستگاه ها استفاده می شوند، نباید بر روی تجهیزات باقی بمانند و بایستی در انتهای کار، آن ها را کاملا از سطح دستگاه پاک نمود. اگر چه که قطعا تمامی تجهیزات پزشکی را نمی توان به صورت دست دوم خریداری نمود اما معمولا دستگاه ها و تجهیزات اصلی و بزرگ با قیمت های هنگفت را می توان به صورت استوک خریداری کرد تا کمی از هزینه های ما کم نماید. از آن جایی که این فروشگاه ها معمولا به صورت تخصصی اقدام به خرید و فروش وسایل و تجهیزات پزشکی می کنند، می توانند گزینه ی مناسبی برای خرید تجهیزات پزشکی کار کرده باشند. در واقع افراد معمولا به کمک این روش شناخته شده در جهان، اقدام به فروش تجهیزات پزشکی دست دوم خود می نمایند و شرکت ها و موسسات مجاز نیز پس از خرید این تجهیزات و لوازم پزشکی دست دوم، آن ها را به افراد دیگری که قصد خرید لوازم پزشکی دست دوم را برای مطب، درمانگاه و یا بیمارستان خود دارند، با قیمت های بسیار مناسب تر از اجناس نو، می فروشند.

لوازم پزشکی دست دومخرید تجهیزات پزشکی دست دوم برای بیمارانی که هزینه های هنگفتی را برای درمان بیماری خود پرداخت کرده اند، می تواند گزینه ی بسیار مناسبی باشد. البته قیمت تجهیزات پزشکی بسیار بالا رفته و بیماران را با مشکلاتی مواجه کرده است. این محصولات دارای قیمت های رقابتی زیادی هستند، بهتر است همان موقع خرید، ارزش بازخرید آن را نیز فاکتور کنید. برای این منظور شما می توانید عکس تجهیزات و لوازم پزشکی استوک خود را تهیه کرده و از طریق راه های ارتباطی مختلف سدان مد، با مشاورین ما تماس برقرار نمایید تا ایشان نظر کارشناسی خود را در خصوص شرایط خرید و یا قیمت ها به شما ارائه نمایند. وقتی از لوازم پزشکی دست دوم صحبت می کنیم منظور ما وسایلی هستند که به طور مستقیم با بدن بیماران قبلی ارتباط داشته اند. خرید اینترنتی و آنلاین تجهیزات پزشکی دست دوم این مزیت را دارد تا از شهری که هستید بدون دغدغه وسایل مورد نیاز خود را خریداری کنید. تجربه ی بالایی در زمینه ی تجهیزات پزشکی دارد، می تواند بهترین گزینه برای فروش لوازم پزشکی دست دوم شما باشد.

۳- از وسایل و تجهیزات پزشکی دست دوم عکس برداری کنید. اگر وسایل و تجهیزات پزشکی دست دوم شما در شرایط خوب و سلامتی هستند و همچنان مورد استفاده متخصصان پزشکی اند، شما به راحتی می توانید برای آن خریدار پیدا کنید. تجهیزات پزشکی دست دوم تبریز سایت هایی مثل دیوار و شیپور وسایل دست دوم منتشر می شود. توجه کنید که برای خرید تجهیزات پزشکی دست دوم بهتر است بیش از یک سایت را بگردید تا بتوانید قیمت های مختلف یک کالا را در سایت های مختلف با هم مقایسه کرده و از میان مناسب ترین گزینه را انتخاب کرده و خرید کنید. از آن جایی که لوازم پزشکی دست دوم راه حل بسیار مناسبی برای افراد و ارگان های با بودجه های محدود است، توجه کنید که در هنگام خرید این گونه وسایل توجه لازم را برای خرید کالای مصرفی خود مبذول دارید و حتما از تاریخ انقضای کالا و یا دستگاه مطمئن شوید. تاکنون نیز هیچ یک از جراحان این شاخه، پیچ و پلاکی را که معلوم نیست از کجا تهیه شده برای درمان بیمار استفاده نکرده است، بنابراین خرید و فروش ایمپلنت ارتوپدی دست دوم هیچ معنایی ندارد. اکثر مراکز پزشکی وسایل فروشی خود را بر روی سایت های آنلاینی که وسایل پزشکی می فروشند ( مانند سایت تجهیزات پزشکی دست دوم سدان )،قرار می دهند و تبلیغ می کنند.

تجهیزات پزشکی دست دومبا توجه به درخواست های بیشمار کاربران گرامی تصمیم گرفتیم تا در سال 1399 اقدام به تاسیس بخش ویژه ای از سایت به نام تجهیزات پزشکی دست دوم دیوار مد را بازگشایی کنیم تا مردم عزیزمان بتوانند در بستری کاملا تخصصی اقدام به خرید ، فروش و اجاره کالاهای دست دوم پزشکی خود و همچنین خدمات پزشکی بپردازند. دکتر رضا مسائلی مشاور وزیر و مدیر کل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی نیز با رد استفاده از ایمپلنت ارتوپدی دست دوم در بیمارستانها هشدار داد: متأسفانه در شرایط کنونی و جو روانی ایجاد شده براثر اعمال تحریمهای ناعادلانه امریکا برخی از شیادان و کلاهبرداران با سوءاستفاده از نگرانی مردم به منفعت اندوزی پرداختهاند. فروشگاه تجهیزات پزشکی سدان مد که سابقه ی 15 ساله در همه ی زمینه های پزشکی همچون تجهیزات و دستگاه های پزشکی بیمارستانی، کلینیکی، مراقبت بیمار در منزل، لوازم مصرفی پزشکی عمومی و تخصصی، تجهیزات امداد و نجات و آمبولانس را دارد، می تواند با شناخت تجهیزات دست دومی که قابلیت استفاده را دارند، آن ها را خریداری نماید. رئیس انجمن جراحان ارتوپدی در این باره میگوید: طبق دستور وزارت بهداشت، تمامی لوازم و ایمپلنتهای ارتوپدی که از بدن بیمار خارج میشود، باید در بیمارستان امحا شود.

لوازم پزشکی دست دوم : https://divarmed.com/