نمونه هایی از ایده های کسب و کار آنلاین

پیشرفت های فناوری باعث شده تا کارآفرینان بتوانند مشاغلی را ایجاد کنند که کاملاً در یک محیط دیجیتالی اداره می شوند و در نتیجه کاهش سرمایه و آزادی انجام یک تجارت در حال حرکت است. قبل از راه اندازی مشاغل خود چند نمونه از این مثال های مشاغل آنلاین را یاد بگیرید:

1. فروشگاه آنلاین برای تجارت الکترونیکی و حمل و نقل قطره
آیا ایده فروش محصولات به صورت آنلاین را دوست دارید؟ برای فروش محصولات خود می توانید یک فروشگاه آنلاین را باز کنید ، یا می توانید محصولاتی را که از طریق فروشگاه آنلاین دیگری خریداری کرده اید دوباره بفروشید.

قبل از راه اندازی تجارت آنلاین ، ابتدا باید ببینید که رقبای شما چه کاری انجام می دهند ، در اینجا مثالی از یک تجارت آنلاین است:

نام تجارت:  کسب و کار اینترنتی
وب سایت:

تاریخ تأسیس:

درباره تجارت:
یکی از فروشندگان پیشرو تجارت الکترونیک در آفریقای جنوبی و یکی از بزرگترین و ابتکاری ترین فروشندگان تجارت الکترونیک در آفریقا است. هدف آنها این است که مشتری محوری ترین مقصد خرید آنلاین باشد.

ارائه کار خلاقانه
همچنین آقای Delivery را خریداری کرد و به آنها اجازه می داد شبکه لجستیکی خود را در اختیار داشته و آقای D Food را که سرویس تحویل مواد غذایی براساس تقاضای آنها است ، راه اندازی کرد.

2. برنامه های ساختمانی
همچنان تقاضای فزاینده ای برای برنامه های جدید و خلاق وجود دارد. صرف زمان برای توسعه و فروش برنامه های تلفن های هوشمند می تواند یک ایده تجاری سودآور باشد. قبل از راه اندازی شرکت خود ، در اینجا نمونه ای از یک تجارت آنلاین است که می توانید از طریق آن بیاموزید:

نام تجاری:

وب سایت:

درباره تجارت:
در صورت ایجاد برنامه های مبتنی بر ابر کلاس جهانی ، خدمات توسعه وب را ارائه می دهد. آنها همچنین برای مشتریانی که مایل به ساخت برنامه های iOS و Android هستند ، توسعه تلفن همراه را ارائه می دهند.

مرتبط: تجارت آنلاین خود را برای (تقریبا) رایگان شروع کنید

ارائه کار خلاقانه
رویکرد توسعه چابک آنها تضمین می کند که می توانند نرم افزارهایی را به سرعت و به طور مکرر مورد ارزیابی مجدد قرار دهند و طراحی را تطبیق دهند تا اطمینان حاصل شود که آنها به سرعت شروع به افزودن ارزش به مشاغل مشتری خود می کنند.

3. یک محصول یا دوره دیجیتالی
ایجاد یک محصول یا دوره دیجیتال راهی برای کسب درآمد از تجربه / مهارت های تخصصی شما است. باید یک کتاب الکترونیکی یا وبینار از دوره های خود را کامپایل کنید و از طریق آنها پول بدست آورید.

قبل از شروع کار می توانید چند نمونه از این مثال از یک تجارت آنلاین بیاموزید:

نام تجارت: دانشکده خلاق تجارت

وب سایت:

درباره تجارت:
را ارائه می دهد ، یک مدرسه تجاری که دانش آموزان در هر سنی می توانند برای پیشرفت مهارت های شغلی مورد نیاز خود برای پیشرفت در این دنیای دیجیتال به آنجا بروند.

این مدرسه تجاری بر تجهیز دانش آموزان خود برای واقعیت ها و فرصت های هیجان انگیز قرن بیست و یکم تمرکز دارد ، که ناشی از انفجار دیجیتالی و رواج روزافزون فناوری است.

ارائه کار خلاقانه
علاوه بر دوره ها و دیپلم های آنلاین ، آنها همچنین دانش آموزانی را که به دنبال یادگیری تمام وقت در دانشگاه هستند ، یک مدرسه فیزیکی ارائه می دهند.

4- ساخت
Chatbots برای شبیه سازی مکالمات با مشتریان آنلاین طراحی شده است. با استفاده از برنامه های رایگان و کاربر پسند می توانید خودتان آنها را طراحی کنید. قبل از شروع به کار خود در ساخت chatbot ، ابتدا باید بدانید که رقابت شما چیست. در اینجا نمونه ای از یک تجارت آنلاین است که می توانید بینش را از این طریق جمع کنید:

نام تجاری: شرکت مخابراتی داخلی

وب سایت:

تاریخ تأسیس: 2011

درباره تجارت:
Intercom به مشاغل با چت بات های سفارشی که منجر به کسب صلاحیت شوند ، کمک می کند تا برای جلسات بیشتر و افزایش فروش و بازاریابی کمک کند.

مرتبط: یک مثال از برنامه کسب و کار رایگان برای راه اندازی مشاغل آفریقای جنوبی

مزایای چت روباتهای آنها این است که آنها 24/7 پیشرو را توسعه می دهند ، آنها سفارشی سازی بدون کد دارند ، چرخه فروش را تسریع می کنند و مشاغل را فراتر از حد انسانی رشد می دهند.

ارائه کار خلاقانه
Intercom طیف وسیعی از محصولات آنلاین را ارائه می دهد که مشاغل اینترنتی مدرن می توانند از آنها برای تسریع در رشد خود از طریق چرخه چرخه مشتری ، از کسب ، تا تعامل و پشتیبانی استفاده کنند.

5. خرید و فروش نام دامنه
شما می توانید نام دامنه (آدرس وب سایت) را خریداری کنید که فکر می کنید محبوبیت پیدا کرده و پس از محبوبیت آنها را بفروشید. اگر دانش و مهارت های مناسبی دارید ، می توانید این ایده کسب و کار آنلاین را راه اندازی کنید. در اینجا مثالی از این ایده کسب و کار آنلاین آورده شده است که می توانید برخی استراتژی ها را از این طریق یاد بگیرید:

نام تجارت: هلدینگ های Starfire

وب سایت:

درباره تجارت:
هلدینگ های Starfire خدمات مربوط به نام دامنه حرفه ای و احتیاط را برای کمک به مشتریان خود در تأمین امنیت نام دامنه حق بیمه برای مشاغل خود ارائه می دهند. آنها همچنین در زمینه خرید یا فروش نام دامنه به مشاوره و تخصص مشتریان خود کمک می کنند.

ارائه کار خلاقانه
علاوه بر خدمات فوق ، شرکت  خدمات کاملی را از تماس اولیه تا بستن سپاه ارائه می دهد.

6. ایجاد یک وبلاگ سودآور
یک وبلاگ دارای محتوای بسیار خاصی است که می توانید از آن درآمد کسب کرده و از آن درآمد کسب کنید. اگر شما