مزایای ساخت pbn

مزایای ساخت pbn
بسیاری بر این باورند که بک لینک های pbn نسبت به بک لینک های معمولی موثرتر هستند زیرا تصمیم گیری در مورد نحوه ساخت و انتخاب وب سایت های قدرتمند بر عهده شماست.

برای مراجعه به سایت هدف خود می توانید از پیوند مورد نظر خود برای ثبت لینک یا گزارش استفاده کنید. همچنین می توانید پیوند جویس را به طور مساوی بین سایت های مختلف منتقل کنید.

اگر شبکه pbn شخصی ندارید ، می توانید بک لینک را خریداری کنید ، مشروط بر اینکه اصول ثبت بک لینک و آنالیز معتبر را رعایت کنید و سایتهایی را که می خواهید برای پیوند به آن رده بندی کنید ، رتبه بندی کنید.

یکی دیگر از مزایای ایجاد لینک از طریق PBN ، تسریع در انتشار و به اشتراک گذاری مطالب سایت است و دیگر نیازی نیست وقت خود را برای آشنایی با سایر سایت ها و انتشار مجدد مقالات خود صرف کنید. در حقیقت ، pbn روند ایجاد بک لینک را سرعت می بخشد.

همچنین به دلیل اقتدار بالا و رتبه بندی سایت ها ، در مدت زمان کوتاهی اقتدار و رتبه صفحه سایت شما افزایش می یابد.

بک لینک ها نوعی توصیه آنلاین محسوب می شوند. البته برای گوگل ، کیفیت بک لینک از تعداد آنها مهمتر است. از آنجایی که PBN ها در ابتدا بر اساس اصول سئو ایجاد می شوند و به عنوان شبکه ای از لینک های معتبر ، می توان انتظار داشت که آنها باعث بهبود رتبه سایت شوند.

اینها فقط برخی از نرم افزارهای اشتراکی تنظیم هدف است که می توانید از آنها استفاده کنید.

معایب اتصال شبکه
اگرچه ممکن است به نظر برسد که پیوند pbn قطعاً با توجه به مزایای فوق نتایج SEO مثبت خواهد داشت ، اما این مورد نیست. برخی افراد بر این باورند که مضرات این تکنیک از مزایای آن فراتر رفته و استفاده از این نوع لینک سازی کاملاً مضر خواهد بود و در نهایت منجر به مجازات سایت خواهد شد.

اگرچه بک گراند پیوند pbn در ابتدا توسط گوگل در سال 2014 مشخص نشده بود ، احتمالاً گوگل قادر است هر نوع دستکاری لینک یا بک لینک غیر طبیعی را با بروزرسانی در سال 2017 تشخیص دهد.

اگر گوگل دریابد که شما از ساختمان بک لینک با تکنیک pbn استفاده کرده اید ، بدون شک شما را از لیست نتایج حذف می کند ، این به معنی تخریب سایت شماست! هدف سئو بهبود رتبه سایت شما در گوگل و افزایش ترافیک سایت شماست. اگر از نتایج حذف شده باشید ، دیگر نمی توانید به Google مراجعه کنید.

چگونه خرید پیوندهای pbn قوی را شناسایی کنیم؟
اگر می خواهید بدانید که آیا سایت شما قبلاً یک بک لینک PBN دریافت کرده است ، از وب سایت مانیتور backlinks استفاده کنید تا پیوندهایی را که از این طریق دریافت کرده اید به راحتی از این طریق که از آن آگاهی ندارید ، شناسایی کنید.

برای شناسایی بک گراند pbn ، می توانید به طور همزمان به جریان اعتماد ، عوامل استناد به هر لینک اعتماد کنید. اگر استناد زیاد باشد و جریان کم باشد ، لینک مربوط به pbn است. تعداد زیادی از چنین پیوندهایی می توانند به سایت شما ضربه بزنند و Google را مجازات کنند.

نکته ای که در مورد سایت های PBN وجود دارد این است که آنها از نظر برخی عوامل امتیازات خوبی دارند. بنابراین ، اگر صفحه یا دامنه ای با رتبه بالا برای این سایت ها مشاهده می کنید ، تعجب نکنید.

شما می توانید از majestic.com برای تعیین جریان اعتماد برای هر پیوند یا سایتی استفاده کنید.