راهنمای خرید انگشتر

انگشتر را می توان یکی از محبوب ترین جواهرات خرید بهترین انگشتر مردانه اینجا کلیک کنید در بین خانم ها و آقایان دانست و به همین دلیل مطالعه خرید بهترین انگشتر مردانه راهنمای مناسب برای خرید آنلاین و حتی حضوری می تواند از عوامل موثر در خرید موفق باشد.

انتخاب انگشتر مردانه

 

اگر می خواهید بدانید که کدام خرید بهترین انگشتر مردانه برای شما مناسب است و چگونه یک انگشتر شیک انتخاب کنید و چگونه یک خرید اینترنتی خوب برای انگشتر داشته باشید و در یک جمله به دنبال راهنمای خرید انگشتر هستید ، در این مقاله از Lux Glamour خرید بهترین انگشتر مردانه با ما همراه باشید. .

انگشتر برای انواع و سبک های مختلف خرید بهترین انگشتر مردانه قابل استفاده است و به همین دلیل طرح ها و انواع مختلفی در بازار وجود دارد که با هر نوع سلیقه ای سازگار است. به طور کلی ، نوع انگشتر شما به مواردی از جمله کدام مهمانی دعوت می شود؟ کدام روز این انگشتر را می گیرید؟ انگشتر چقدر بزرگ است؟ تیپ شما اسپورت است یا گاه به گاه؟ خرید بهترین انگشتر مردانه و مهمتر از همه ، بستگی به این دارد که کدام یک با سلیقه شما مطابقت دارد.

راهنمای خرید انگشتر نقره مردانه

 

حلقه مناسب را بخرید
اولین قدم در خرید انگشتر دانستن اندازه انگشتر مناسب است. خرید بهترین انگشتر مردانه هر انگشتری که بخرید و هر کجا بخرید مهمترین سوالی که از شما پرسیده می شود اندازه انگشت شما یا این که انگشتر را برای چه کسی خریداری می کند. بنابراین حتماً خرید بهترین انگشتر مردانه قبل از خرید انگشتر از اندازه انگشت خود بدانید. برای اطلاعات دقیق در مورد اندازه انگشت ، می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

آموزش اندازه انگشتر
در زیر خلاصه ای از نحوه تعیین اندازه انگشتر آورده شده است که می توانید به طور خلاصه بخوانید.

مرحله 1: نحوه تعیین اندازه انگشت برای خرید بهترین انگشتر مردانه مناسب
1- با استفاده از دستگاه اندازه گیری اندازه حلقه ، انگشتر مناسب انگشت خود را انتخاب کنید.

سنج اندازه انگشتر یک وسیله پلاستیکی است که اندازه های خرید بهترین انگشتر مردانه مختلف اندازه حلقه در آن مشخص شده است. با تنظیم آن در اطراف انگشت ، می توانید اندازه انگشتر خود را بدست آورید و آن را یادداشت کنید. این دستگاه خرید بهترین انگشتر مردانه را می توانید از جواهرفروشی ها یا فروشگاه های آنلاین خریداری کنید.

راهنمای خرید انگشتر عقیق

 

بخاطر داشته باشید که اندازه انگشت باید به حدی باشد که به اندازه ای گسترده نباشد که ناخواسته از انگشت خارج شود و نه آنقدر باریک باشد خرید بهترین انگشتر مردانه که از نوک انگشتان شما عبور نکند.

پرونده بدون نام – راهنمای خرید حلقه

2 – اندازه در پایان روز و هنگامی که دستان شما گرم است.

اندازه انگشت در طول روز و در زمان های مختلف متفاوت است. خرید بهترین انگشتر مردانه و به مواردی مانند: چه کاری انجام می دهید؟ چه زمانی از روز است؟ این امر به گرما و سردی هوا بستگی دارد. به عنوان مثال ، در اوایل صبح و در هوای سرد ، اندازه انگشت کوچک می شود.

سعی کنید اندازه انگشت خود خرید بهترین انگشتر مردانه را در چند مرحله و در ساعات مختلف روز تغییر دهید تا مطمئن شوید مناسب ترین و صحیح ترین اندازه را انتخاب کرده اید. برای این کار از نخ یا نوار سانتی متر (سانتی متر دوخت) استفاده نکنید زیرا میزان خرید بهترین انگشتر مردانه خطای آنها بالاتر است.

راهنمای خرید انگشتر فیروزه

 

3. سایز بندی: اعداد زیر اندازه حلقه در اندازه های خرید بهترین انگشتر مردانه مختلف نشان داده می شوند.

اگر به یک عدد بین دو اندازه مختلف رسیدید ، خرید بهترین انگشتر مردانه عدد بزرگتر را انتخاب کنید (به عنوان مثال ، اگر اندازه انگشت شما شش و نیم است ، اندازه 7 را انتخاب کنید). اندازه معمول برای زنان 6 و متداول ترین اندازه برای مردان 9 است. پرونده بدون نام 1 – راهنمای خرید بهترین انگشتر مردانه

اندازه 5 – 15.7 میلی متر
اندازه 6 – 16.5 میلی متر
اندازه 7 – 17.3 میلی متر
اندازه 8 – 18.2 میلی متر
اندازه 9 – 18.9 میلی متر
اندازه 10 – 19.8 میلی متر
اندازه 11 – 20.6 میلی متر
اندازه 12 – 21.3 میلی متر
اندازه 13 – 22.2 میلی متر
به خاطر داشته باشید که پس از خرید انگشتر ، اندازه آن قابل خرید بهترین انگشتر مردانه تغییر است ، بیشتر حلقه ها توسط تعمیرکار جواهرات قابل تغییر هستند. اگر انگشتری که خریداری کرده اید اندازه مناسبی نیست ، می توانید از همان فروشگاهی که خریداری کرده اید بخواهید اندازه آن را متناسب با انگشت خود تنظیم کند (این کار معمولاً به خرید بهترین انگشتر مردانه صورت رایگان انجام می شود).

خرید انگشتر خاص

 

مرحله 2: مواد حلقه ای
هنگام خرید انگشتر توجه به مواد انگشتر بسیار مهم است. در دنیای جواهرات از فلزات مختلفی برای ساخت و طراحی استفاده می شود خرید بهترین انگشتر مردانه که هرکدام نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند.

انگشتر طلا

از جمله مشهورترین فلزات مورد استفاده در ساخت انگشترها می توان به طلا ، نقره و فولاد اشاره کرد که هر کدام طرفداران بسیاری خرید بهترین انگشتر مردانه در محدوده قیمت خود دارند.