خرید ملک در جنوب شرق آسیا

تحت برنامه منزل دوم مالزی نیازی به خرید ملک نیست و برخی از افراد تصمیم به اجاره آن گرفتند.

پیوستن به برنامه MM2H برای خرید یک ملک در مالزی ضروری نیست.

قیمت املاک در مالزی در مقایسه با بسیاری از کشورهای توسعه یافته کاملاً پایین است و به دلیل انفجار در تحولات جدید ، قیمت ها طی سالهای اخیر آنقدر افزایش نیافته است.

بیشترین افزایش در برخی از خواص عالی ، بیشتر آپارتمان ها ، در مرکز KL مشاهده شده است.

اگرچه برنامه MM2H مشاركت كنندگان بیشتری را به خود جذب می كند ، منطقی است كه فرض كنیم كه در مناطقی كه تصمیم می گیرند مانند كوالالامپور و پنانگ زندگی كنند ، قیمت املاك مطلوب با سرعت بیشتری افزایش می یابد.

کیفیت ساخت و ساز در مالزی به طور کلی خوب است اگرچه برخی از شرکت های املاک برای پایین نگه داشتن قیمت فروش از کمترین هزینه تمام شده در املاک خود استفاده می کنند. تعداد معدودی از افراد در اینجا در زیر مالزی خانه دوم من در حال حرکت با شرکت های ساختمانی و مشکلات حقوقی مربوط به خرید آنها با مشکلات روبرو شده اند.

از این امر می توان جلوگیری کرد. شرکت های معتبر و معتبر زیادی در مالزی وجود دارند و این سیاست این وب سایت است که فقط به شرکت هایی که احساس می کنیم می توانند ارزش خوبی برای پول داشته باشند ، توصیه کنیم و ما آن را قابل اعتماد بدانیم.

اطلاعات اضافی درباره خرید ملک در مالزی را می توان در وب سایت  https://sharifstudy.com یافت.

انتخاب بین آپارتمان ها و املاک زمینی یک انتخاب شخصی است. مزیت یک مجتمع آپارتمانی این است که بسیاری از آنها امکانات کاملاً خوبی دارند و امنیت بهتر است. ملک های فرود شده باغ شما و حریم شخصی بیشتری را ارائه می دهد. از آنجا که سرقت منازل در شهرهای بزرگ مالزی کاملاً مرسوم است ، در صورت انتخاب زندگی در خانه ، سیستم امنیتی توصیه می شود.

تحولات سمت ساحل در حال حاضر نسبتاً محدود است و بسیاری از آنها از آپارتمان های با چگالی بالا تشکیل شده اند. برخی از شرکت ها به دنبال ایجاد تحولات به سبک کلبه هستند و ما به مردم توصیه می کنیم که در دسترس باشند. بسیاری از زمین های ساحلی ساحلی در مالزی زمین رزرو مالایی است که به معنی فقط مالزی ها دارای حق مالکیت این ملک هستند.

اگر می خواهید خانه خود را بسازید ، اطمینان حاصل کنید که یک وکیل خوب را حفظ کرده اید تا از داشتن عنوان مناسب به زمین اطمینان حاصل کنید. همچنین باید برای هر سازنده ای که انتخاب کنید استفاده کنید ، منابع معتبر دریافت کنید.

اطمینان حاصل کنید که اگر کار به موقع به پایان نرسید ، زیرا تأخیرها متداول هستند ، در مورد بندهای مجازات نیز توافق دارید. در مالزی معمولاً خرید ملک جدید “خارج از برنامه” انجام می شود که به معنای انتظار حداکثر سه سال قبل از اتمام این ملک است.

شما این مزیت را دارید که با یک توسعه دهنده خوب قیمت احتمالاً در طی دوره مداخله افزایش می یابد اما باید منتظر مالکیت باشید.

اگر می خواهید خانه جدیدی را تهیه کنید که برای اشغال فوری آماده باشد ، تقریباً حتماً باید از شخصی که قبلاً این طرح را خریده است ، خریداری کنید.

در صورت عدم خرید این طرح ، تحقیق درباره سابقه آهنگ سازنده بسیار مهم است زیرا برخی از افراد دریافتند که محصول نهایی از کالای تبلیغاتی که در اصل تبلیغ شده است بسیار دور است.

اگر از خرید خانه دست دوم خوشحال هستید ، تعداد زیادی املاک و مستغلات موجود در دسترس هستند و قابل اعتماد می توانند به شما در یافتن مکانی مناسب کمک کنند.

مجدداً باید اطمینان حاصل کنید که نماینده املاک و مستغلات شما معتبر است به این ترتیب که ارزش مناسبی را برای پول دریافت می کنید و هزینه های صحیح به شما تعلق می گیرد. مسائل مربوط به املاک عموماً تحت کنترل هر کشور است.

کلیه اتباع خارجی که در مالزی اقدام به خرید ملک می کنند ، باید موافقت دولت ایالتی را دریافت کنند ، روندی که حداکثر شش ماه طول بکشد.

افرادی که در اینجا تحت برنامه Malaysia My Second Home (و سایر افراد خارجی) زندگی می کنند ، بسته به موقعیت مکانی ، معمولاً فقط می توانند ملک هایی با قیمت بیش از 2،000،000 رینگیت خریداری کنند.

این حداقل قیمت پیشنهادی است که توسط دولت فدرال تعیین شده است اما مسایل مربوط به اراضی توسط ایالت تصمیم گرفته می شود بنابراین برخی ایالت محدودیت های مختلفی را تعیین می کنند.

پنانگ برای مالزی خانه دوم 2،000،000 رینگیت محدودیت کمتری دارد و ساراواک محدوده پایین تری از RM350،000 را تعیین می کند. این ایده خوبی است که قبل از انجام هر خرید با یک وکیل تماس بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که واجد شرایط بودن هستید. منطق داشتن حداقل قیمت گذاری ، کاهش فشار تورمی در خانه های خریداری شده با درآمد متوسط مالزی است.

برای افرادی که مایل به ویزای MM2H هستند ، سلنگور محدود کننده ترین سیاست ها برای خارجی هایی است که مایل به خرید ملک و حتی بیشتر از آن هستند.

آنها فقط می توانند یک ملک خریداری کنند که باید بیش از 2 میلیون ریال هزینه داشته باشد و عنوان طبقه ای باشد که معمولاً به معنی آپارتمان است.

از آنجا که آپارتمان های بسیار کمی بیش از 2 میلیون ریال وجود دارد ، این امر پیدا کردن هر جایی برای خرید در ایالت را دشوار می کند.

علاوه بر این ، آنها نیاز به خرید MM2Hers از توسعه دهندگان دارند ، این بدان معنی است که آنها مجبورند ملک های جدیدی را خریداری کنند که معمولاً به معنای ارتکاب چندین سال قبل از اتمام است.

دارندگان ویزای MM2H واجد شرایط دریافت وام از بانکهای محلی مشمول رعایت ضوابط اعتباری خود هستند. در حال حاضر گرفتن وام بالای 60 سال کار دشواری است و بازپرداخت معمولاً باید قبل از رسیدن وام گیرنده به 70 سالگی انجام شود.