جفت گیری شاه کبری در فصل مهره مار

علاوه بر این به نام بزرگترین مار سمی جهان ، در جنگلهای جنگلی از هندوستان از طریق آسیای جنوب شرقی تا فیلیپین و اندونزی کشف شد. بیشترین طول تأیید مار 5.6 متر (18 فوت) است ، اما بیشتر آنها از 3.6 متر (12 فوت) فراتر نمی روند. كبر حاكم تنها فرد از نوع خود است. به بخشی از خانواده مهره مار ، خانواده کبرا ، تفویض می شود. Hamadryad ، نام اصلی انتخابی مار ، یک کلمه یونانی است که به معنای “چوب چوبی” است.

حاکم کبرا ، بزرگترین مار سمی جهان است.

حاکم کبرا ، بزرگترین مار سمی جهان است.

© Heiko Kiera / Fotolia

نکات برجسته جسمی

این اصل شامل می شود که کبرا پروردگار را از کبرا های مختلف تشخیص می دهد ، مالکیت 11 دامنه عظیم بر روی تاج سر آن است. رشد ممکن است زرد ، سبز ، رنگی خاکی یا تیره باشد. مهره مار قسمت پشتی معمولاً توسط میله های زرد یا سفید یا شیبون های سفید رنگ دیده می شود ، و قسمت زیرین ممکن است سایه ای از انفرادی را نشان دهد که با خیال راحت می توان آنرا با میله تزئین کرد. گلو به رنگ زرد روشن یا بژ است. كبراي حاكم در بزرگسالان خفيف و تيره است. مهره مار طول ماهیچه ها حدود 45-55 سانتی متر (22-28 اینچ) طول دارند و دارای نوارهای زرد یا سفید تیره هستند.

شکارچیان و طعمه

لرد کبرا یک ردیاب کارآمد است. مهره مار فقط در مورد مارهای مختلف طعمه می زند و در طول روز به طور شبانه روزی در شب ، در جنگل های پشتی ، مزارع و شهرها دزدکی می کند. برجسته ترین شکارچیان پروردگار کبرا افرادی هستند که آن را جمع می کنند و از قسمت های خاصی از بدن برای غذا ،  دارو و گاو استفاده می کنند.

00:00

03:21

این معمولاً برای افراد زور نیست – شپشک ها غیر معمول هستند – اما در طول فصل پرورش یا وقتی که مهره مار گوشه گیر یا شگفت زده می شود ، دوستانه و ریسک پذیر است. در نقطه ای که به خطر بیفتد ، کبرا پروردگار قسمت جلو بدن را بلند می کند بنابراین به طور کلی بر خلاف زمین ایستاده است. نمایش خطر آن علاوه بر گسترش هود آن ، که به سادگی در زیر سر آن است ، و بیان یک سوفل کم ارتفاع است. در این موضع می تواند حرکت کند یا به جلو صعود کند مهره مار تا تلفات خود را وارد کند. سم مهلک پروردگار کبرا آنقدر فراوان و شگفت آور است که فیلها در سه ساعت یک خواهر و برادر به پا یا تنه ، سطل را لگد کرده اند. در اسارت به زور به زور غیرمجاز است اما مدیر خود را درک می کند و مراقبت از زمان را پیش بینی می کند.

با عضویت در نسخه اول 1768 ما به محتوای محدود کننده دسترسی پیدا کنید.

امروز بخرید

تولید مثل مهره مار

زمان جفت شدن کبرا پروردگار با مساحت تغییر می کند. تولید مثل یکی از انواع است که مجموعه های همسایه برای فصل در کنار هم می مانند و زن یک خانه تشکیل می دهد. او با استفاده از یک دایره از بدن خود به عنوان بازو ، برگهای مرده ، خاک و بسترهای زمینی را به تپه کاهش یافته ای می کشاند ، که در آن 20 تا 50 تخم می گذارد. مهره مار او حدوداً دو ماه در بالا یا نزدیک تخمها حلقه می کند. این زن شناخته شده است که با خشمگینانه از زمین پرورش محافظت می کند ، و همانطور که توسط برخی از مقامات زندگی غیرمستقیم و گیاه شناسان مشخص شده است ، این مرد نزدیک است و بیشتر بر منطقه نظارت می کند.