ایران سیم کارت رایتل

جمهوری اسلامی ایران دارای 3 مدیر قابل توجه GSM است:

Hamrah-e-Aval = ‘مدیر اصلی’ یا MCI (2G، 3G، 4G)

ایرانسل (2G، 3G، 4G)

RighTel (3G ، 4G)

به سرپرستهای بعدی ارجاع داده نمی شود ، زیرا برای مشتریان اطلاعات معقول نیست. Taliya فقط در 2G برای صدا ، متن و اطلاعات است. MTCE همانند گذشته در استان اصفهان در استان گنجانیده شده است. TKC دقیقاً در جزیره کیش در 2G موجود است.

با هر یک از 3 مدیر موجود 2G / GSM در 900 و 1800 مگاهرتز ، 3G در 2100 مگاهرتز است. 4G / LTE با Hamrah Aval ، Irancell و RighTel در 1800 مگاهرتز آغاز شده است. طبق تجربه مشتری ، سرویس GPRS مشکل ساز بود و سرعت بارگیری بسیار متوسط ​​بود. اگر شک دارید ، 4G در جوامع عظیم شهری و 3G در مناطق متوسط ​​قابل دسترسی است ، در حالی که در هر صورت به هر وسیله ای ، امکان ورود اساسی در نقاط روستایی وجود دارد.

در پایان سال 2018 ، دو مدیر برجسته ایرانسل و MCI ترتیبی سرگردان در سرتاسر کشور را اجرا کردند که به آنها اجازه می دهد سیستم ورود به سیستم خاص خود را در مناطق روستایی گسترش دهند. در حالی که این دو سازمان در بیشتر مناطق شهری تأثیرات خود را پوشانده اند ، بسیاری از مناطق استانی وجود دارند که فقط یک سیستم در آن موجود است.

گریلیست خرید شارژ رایتل

تا سال 2018 با استفاده از سیم کارت مجاور در ایران قبلاً بسیار ساده بود. در سال 2018 یکی دیگر از طرح های ملی ثبت ملی تلفن همراه در نتایج حاصل شد. ضرورت دارد که سنت پرداخت وجه خود را وارد کنید و تا زمانی که نیاز به استفاده از سیم کارت ایرانی محله برای بیش از 30 روز داشته باشید ، شماره IMEI خود را ثبت کنید. مهمانانی که اقامت کوتاهتر دارند یا با سیم کارت از راه دور سرگردان هستند ، لازم نیست این اصول را حفظ کنند. این مانع جدید مانند رهنمودهای ترکیه باعث می شود که لیست ایران از لیست بیشتری برخوردار شود زیرا برخی از مشتریان ممکن است با مسائل اضافی روبرو شوند

ویرایش تاریخ

در آگوست 2014 تاریخ ایجاد شد. پس از بحث و گفتگو طولانی میان پیشگامان سختگیر ، دو مدیر نخستین MCI و ایرانسل برای ترتیب 3G و 4G هر کدام کمک مالی دریافت کردند. با این حال 3G در ایران جدید نبود. در سال 2011 به حق ، حق انتخاب داده شده بود تا 3G را سازماندهی كنند. با وجود این ، RighTel هرگز به حضور همه گیر ایرانسل و Hamrah Aval نرسید. سرانجام ، وب همه کاره سریع ، در حالی که در دسترس بود ، در فرهنگ ایرانی مورد استقبال گسترده ای قرار نگرفت. این در سال 2014 تغییر کرد. از سپتامبر 2014 ایرانسل 3G خود را آغاز کرد و در نوامبر 2014 سازماندهی 4G خود ، MCI با ترتیب 3G خود به نام Notrino در سال 2015 و بعد از آن با 4G دنبال کرد.

دستورالعمل ها را ویرایش کنید

برای افراد خارجی و مهمانان امکان پذیر است که فقط با نشان دادن شناسه و ویزا خود در یک دفتر از تهیه کنندگان ، سیم کارتهای پرداخت شده قبل از زمان خریداری کنند. آنها در آنجا کپی می کنند ، ممکن است اثر انگشت بکشند ، یک تن از سوالات را مطرح کنند و کارهای اداری را انجام دهند که مدت زمان طولانی طول بکشد.

به پایان سال 2016 ، دولت ایران مبلغ ریال نقدی را توسط تومان تحویل داد. 1 تومان معادل 10 ریال است. هزینه های رسمی در حال حاضر در تومان منتشر می شود ، اما گواهی های پولی همچنان در ریال باقی می مانند. این مقاله به دنبال نرخهای جدید ارایه شده توسط ایرانسل و MCI در تومن و RighTel در ریال می باشد ، بنابراین با دریافت 10 عدد یا نرخ ریالی (IRR) یا شکاف 10 را بدست آورید تا نرخ تومان را بدست آورید.

ویرایش ثبت نام IMEI

با اجرای طرح ملی ثبت نام موبایل ایران در سال 2017 ، باید هر تلفن همراه مجرد ثبت شود تا در استفاده از سیم کارتهای ایرانی محله واجد شرایط باشد. این مهم نیست که کارتهای خارج از سیم کارت در ایران سرگردان هستند.

از آنجا که استفاده واقعی از طرح کتابخانه در سال 2018 ، باید همه متنوع جدید ثبت نام شود تا از مدیران قابل حمل ایرانی مدیریت دریافت شود. کاوشگرها از جمله مسافرینی که به ایران سفر می کنند ، در خارج از کشور و تعطیلات و متخصصانی که از کشور بازدید می کنند ، مستثنی نیستند. آنها می توانند بدون ثبت نام از سیم کارتهای ایرانی در تلفن های خود حداکثر 30 روز استفاده کنند (از روز ابتدایی استفاده از سیم کارت).

در صورتی که جزو کاشفانی باشید که بیش از 30 روز قصد استفاده از سیم کارت ایرانی را دارید ، باید تلفنتان را در پی پرداخت هزینه واردات برای اسباب بازی که توسط گمرک کنترل می شود ، در دفتر سنت ترمینال هوا ثبت کنید. مسئولین. برای ظرایف اضافی این سایت را بررسی کنید. در صورت خاموش بودن مدت طولانی بودن ، می توانید 18٪ هزینه تلفن را بپردازید و ثبت نام کنید. یک برنامه و یک سایت نیز وجود دارد (https://hamta.ntsw.ir) ، اما هنوز هم به زبان فارسی هستند.

تصمیمات متفاوت از “وارد کردن” تلفن شما با پرداخت هزینه های سنگین عبارتند از:

خرید سوئیچ یا تلفن مهم WiFi در این نزدیکی هست یا تلفن از ایرانسل (به زیر مراجعه کنید)

با استفاده از سیم کارت سرگردان (MTX.eu از همه حسابها کمترین هزینه است ، با این حال فقط در مورد شکننده تر سمت راست حقیر ، برای ظرافت ها همه مناطق کشور ما را بررسی می کند).

مشتریانی که زیر 30 روز بمانند می توانند پیامهای مربوط به ثبت نام را نادیده بگیرند. در هر صورت ، شما نمی توانید از این سیم کارت استفاده کنید ، در صورتی که بعداً به دلیل مسدود شدن آن ، مجدداً کشور را ظاهر کنید.

محدود کردن ویرایش

ایران مانع چند سایت و پایگاه اینترنتی شده است